top of page

Tento projekt začal jedním šíleným nápadem u stolu ve chvíli, kdy nás všichni nabádali, abychom zachránili svět tím, že budeme sedět doma na gauči. Nám to přišlo málo! Proč naopak tuto situaci nevyužít k něčemu novému...něčemu, kde se hodně novým věcem přiučíme a posunou nás opět o kus dále...posunou nás někam, kde to budeme mít rádi A ten nápad postupně tvarujeme k dokonalosti....

Krok po kroku zhmotňujeme náš sen vařit kvalitní a poctivé pivo tradičními postupy, za použití těch nejkvalitnějších surovin. Krok po kroku sbíráme nové vědomosti a nové zkušenosti. Vaříme piva, která nám chutnají a která nás baví....a jednou se, pevně věříme, dopracujeme k tomu, abychom vařečkou točili ve vlastní varně! A kde? Tam kde to bude dávat smysl a kde vám naše pivo bude chutnat.

Zatím jako lítačka (létající...nomádský...kočovný pivovar, jak chcete). Nemáme tedy zatím vlastní technologii
a pivo vaříme ve spřátelených pivovarech, na kvalitě piva to samozřejmě vliv nemá, vaříme u špiček v tomto oboru. Marně byste nás tedy zatím hledali na mapách, ale postupně rozšiřujeme naši prodejní síť a třeba se brzy potkáme i ve vlastním podniku, kde budeme "doma".

 

 

 

Na zdraví!

Naše piva

Ležák

Ležák 11

Klasika. český slad, český chmel, příjemně pitelná jedenáctka pro každou příležitost. Navrch lehce dochmelená za studena.

EPM: 11,5%

Hořkost: 40 IBU

Alkohol: 5,0% obj.

Barva:

Ležák 11_edited.png
Ležák11.png

New England IPA

Oh my darling Neipa 15

Nálož pěti amerických chmelů, tří sladů a ovesných vloček. Pivo s vyšší plností, silným ovocným aroma a pomalým hořkým dojezdem

EPM: 15,7%

Hořkost: 40 IBU

Alkohol: 6,8 obj.

Barva:

Neipa 15_edited.png
Neipa15.png

American Pale Ale

Redlight 13

Příjemně nachmelená APA, do které jsme přidali australskou vycházející hvězdu, chmel Galaxy, který vyniká svým aroma po citrusech, maracuje a broskvích.

EPM: 13,5%

Hořkost: 40 IBU

Alkohol: 5,8% obj.

Barva:

Redlight 13_edited.png
Redlight13.png

India Pale Ale

Sabro 14

Nás poslední výtvor. Příjemně pitelná IPA s ovocným aroma, doplněná tóny cedrového dřeva a máty.

EPM: 14,3%

Hořkost: 50 IBU

Alkohol: 6,1% obj.

Barva:

Sabro 14_edited.png
Sabro 14.png
bottom of page