top of page

Časté dotazy

Varna.png
 • Kde najdu váš pivovar?
  Jsme lítačka! To znamená že zatím nedisponujeme vlastní výrobní technologií (byť bychom velice rádi) a pivo si vaříme ve spřátelených pivovarech po celé ČR pod tím nejlepším dohledem. Prozatím se můžete kouknout, kde všude zavážíme, případně se nám ozvat. Až si vyvaříme slušnou základnu našich odběratelů, tak se samozřejmě do vlastního pivovaru pustíme, ale to máte: místo, varnu, kvasné kádě, ležácké tanky, CKT tanky, zásobníky vody, chlazení, stáčení, etiketování, sanitace,........no je toho randál! A pokud víte o nějakém vhodném prostoru min. 300 m2 v Kladně či jeho blízkém okolí, tak sem s ním (podmínkou je dostupnost pitné vody a elektřiny) :-)
 • Jak správně skladovat Mause?
  Ideálně samozřejmě na 7. schodu do sklepa, ale bohatě postačí tma a chlad v rozmezí 5-8 stupňů Celsia. Vzhledem k tomu, že vyrábíme pivo NEFILTROVANÉ A NEPASTEROVANÉ je důležité dodržet min. dobu trvanlivost. Na oplátku dostanete pivo živé a plné vitamínů.
 • V jakém balení je možné Mause zakoupit?
  Nabízíme plnou řadu balení. Skleněné lahve 0,75l a PET lahve 1l stáčíme postupně a jsou tedy stále k dispozici. Na přání Vám však stočíme po předchozí domluvě i 5l párty soudek. Na větší akce nabízíme naše piva i v 30l a 50l KEG sudech s možností pronájmu výčepního zařízení. Používáme plochý narážeč, pokud disponujete vlastním výčepem.
 • Je možné si u vás objednat sud na víkend? Jaký máte narážeč?
  Skvělá zpráva. Naše pivo samozřejmě nabízíme i v KEG sudech (30l a 50l) a máme plochý narážeč. V našem eshopu zjistíte aktuální nabídku. Výčep Vám můžeme na víkend i zapůjčit za menší poplatek. Následně si ho i sami vyčistíme a vysanitujeme. Na vás zbyde pouze to nejkrásnější - sud narazit a následně odrazit.
 • Proč Mause nestáčíte do vratných lahví?
  Pro začínající pivovar je toto pro nás v současné chvíli nedostupný luxus. Naše obaly jsou však plně recyklovatelné.
 • Máte vlastní výčep?
  Zatím ne, ale pracujeme na tom :-) Prioritou pro nás byla vlastní stáčírna včetně obří chladící místnosti. Naše piva si můžete v Kladně a okolí objednat s dovozem, nebo postupně aktualizujeme podniky, kde jsme v lahvích či na čepu. Víte o výčepu, kde by naše pivo chutnalo? Dejte vědět....
 • Měl bych zájem o Mause do svého podniku.
  Máme radost a děkujeme za podporu, ozvěte se nám a určitě se dohodneme. Máme i ceník pro velkoobchod.
 • Jsem sběratel a chci etikety, tácky,...."
  Pokud jste z Kladna a okolí, objednejte si naše pivo, dopište požadavek do poznámky a my Vám tento materiál přivezeme. Případně nám zkuste napsat email a pokusíme se Vám vyhovět. Chápeme Vaši zálibu, ale máme i dobré pivo :-) Sklo a další super věcičky jsou v pořadí...
bottom of page