Časté dotazy

Varna.png

Jak správně skladovat Mause?


Ideálně samozřejmě na 7. schodu do sklepa, ale bohatě postačí tma a chlad v rozmezí 5-8 stupňů Celsia. Vzhledem k tomu, že vyrábíme pivo NEFILTROVANÉ A NEPASTEROVANÉ je důležité dodržet min. dobu trvanlivost. Na oplátku dostanete pivo živé a plné vitamínů.
V jakém balení je možné Mause zakoupit?


Nabízíme plnou řadu balení. Skleněné lahve 0,75l a PET lahve 1l stáčíme postupně a jsou tedy stále k dispozici. Na přání Vám však stočíme po předchozí domluvě i 5l párty soudek. Na větší akce nabízíme naše piva i v 30l a 50l KEG sudech s možností pronájmu výčepního zařízení. Používáme plochý narážeč, pokud disponujete vlastním výčepem.
Je možné si u vás objednat sud na víkend? Jaký máte narážeč?


Skvělá zpráva. Naše pivo samozřejmě nabízíme i v KEG sudech (30l a 50l) a máme plochý narážeč. V našem eshopu zjistíte aktuální nabídku. Výčep Vám můžeme na víkend i zapůjčit za menší poplatek. Následně si ho i sami vyčistíme a vysanitujeme. Na vás zbyde pouze to nejkrásnější - sud narazit a následně odrazit.
Proč Mause nestáčíte do vratných lahví?


Pro začínající pivovar je toto pro nás v současné chvíli nedostupný luxus. Naše obaly jsou však plně recyklovatelné.
Máte vlastní výčep?


Zatím ne, ale pracujeme na tom :-) Prioritou pro nás byla vlastní stáčírna včetně obří chladící místnosti. Naše piva si můžete v Kladně a okolí objednat s dovozem, nebo postupně aktualizujeme podniky, kde jsme v lahvích či na čepu. Víte o výčepu, kde by naše pivo chutnalo? Dejte vědět....
Měl bych zájem o Mause do svého podniku.


Máme radost a děkujeme za podporu, ozvěte se nám a určitě se dohodneme. Máme i ceník pro velkoobchod.
Jsem sběratel a chci etikety, tácky,....


Pokud jste z Kladna a okolí, objednejte si naše pivo, dopište požadavek do poznámky a my Vám tento materiál přivezeme. Případně nám zkuste napsat email a pokusíme se Vám vyhovět. Chápeme Vaši zálibu, ale máme i dobré pivo :-) Sklo a další super věcičky jsou v pořadí...